Gaisrinio švirkšto kapsulės

Gaminio paskirtis

Drėkinamoji kapsulė PYROCOOL TS (kartridžas) yra skirta A klasės gaisrų gesinimui. Naudojama kaip užpildas švirkštams RAMBOJET ir maišytuvams RAMBOMIX. Taip pat gali būti naudojama šalinant (valant, neutralizuojant ir t.t.) naftos produktų išsiliejimo pasekmes.

Aprašymas

Medžiagos išvaizda – cilindro formos šviesi, vaškinė masė, neturinti specialaus kvapo. Sudėtis – natriumalkylbenzoleulfanato ir polietilenglikolio mišinys. Neturi fluoro vandenilio.

Dozavimas

Gesinančio tirpalo, kuris susidaro vandeniui plaunant kietąjį kartridžą, sunaudojimo reguliavimas atliekamas nustatant tam tikrą, iki maksimalaus, vandens slėgį.

Naudojimas

Geriausias drėkintojo poveikio efektas yra pasiekiamas įjungus maksimalų vandens slėgį, kadangi tuo metu gesinimo intensyvumas ir gesinančio mišinio koncentracija yra didžiausi, o taip pat drėkintojas sudaro pakankamai kokybišką gesinančio tirpalo putą, turinčią pakankamą skilimo periodą (gaisrų gesinimas atsitikus avarijoms, užsidegus naftos produktams, teritorijos valymas po alyvos, naftos išsiliejimo ir t.t.).

Papildoma informacija

Geriausi priešgaisriniai pasiūlymai verslui

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas