Gaisrinių žarnų

Kokybės garantija

UAB „Ugnivita“ specialistai atlieka aukštos kokybės visų rūšių gaisrinių hidrantų (gaisrinių žarnų, gaisrinių švirkštų ir gaisrinių vandens čiaupų (skirstytuvų)) patikrą ir remontą. Pagal LR įstatymus, visos gaisrinės žarnos turi būti tikrinamos kartą per metus, o rezultatus įforminti reikia raštu. Patikros metu, privalomas hidraulinis bandymas ir perkantavimas. Mūsų darbo tikslas – kuo geriau patenkinti Jūsų poreikius!

Gesinant gaisrus ar sandėliuojant gaisrines žarnas nepalankiomis sąlygomis, kyla papildomų rūpesčių. Nepalankioms sąlygoms galime laikyti vandens trūkumą, žemą oro temperatūrą, didelį vėją. Norint, kad hidraulinės žarnos tarnautų ilgai ir nekiltų papildomų rūpesčių gaisro gesinimo metu – jas būtina tikrinti.

UAB „Ugnivita“ teikia visas su gaisrinių žarnų su aptarnavimu susijusias paslaugas:

  • priešgaisrinių čiaupų patikra;
  • gaisrinių žarnų hidraulinis bandymas;
  • gaisrinių žarnų perkantavimas;
  • gaisrinių žarnų antgalio įrišimas;
  • gaisrinių žarnų džiovinimas;
  • vidaus priešgaisrinio vandentiekio patikros žurnalo pildymas;
  • ženklinimas skiriamaisiais ženklais.

Gaisrinių žarnų patikra atliekama vadovaujantis: 

Bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis, patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2005 m. vasario 18 d. įsakymu Nr. 64 (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2018 m. Lapkričio 07 d. įsakymo Nr. 1-388 redakcija).

Svarbiausia jūsų saugumas

Atlikus gesinimo žarnų patikrą svarbu žinoti, ar asmenys mokės tinkamai jomis naudotis. Todėl siūlome ne tik užtikrinti saugumą patikros metu, bet ir surengti apmokymus kaip reikia naudotis jomis gaisro metu. Nes tik tinkamai naudojamos priešgaisrinės žarnos gali užtikrinti greitą ir saugų gaisro pašalinimą.

Kodėl verta rinktis “Ugnivitą”?

Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie atsakingai atlieka jiems patikėtą darbą, ieško geriausių sprendimų. Naudojame įgytas žinias ir patirtį, sekame rinkos tendencijas, ir nuolat domimės naujovėmis, taip gerindami savo darbų kokybę. Atlikdami patikrą užtikriname jūsų saugumą, suteikiame garantijas ir galime pasiūlyti palankiausią kokybės ir kainos santykį. Visada verta rinktis patikimus meistrus, nes tik jų atliktas darbas užtikrina jūsų saugumą.

Norėtumėte išvengti papildomų rūpesčių dėl patikrų? Siūlome sudaryti ilgalaikes priešgaisrinės įrangos patikros sutartis itin palankiomis sąlygomis.

UAB “Ugnivita” rekomenduoja rinktis patikimą partnerį, nes jūsų saugumas svarbiausias!

Geriausi priešgaisriniai pasiūlymai verslui

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas