Evakuacinių planų

Kokybės garantija

Žmogaus gyvybė — didžiausia vertybė, todėl rengiant evakuacinius planus reikia itin atsakingai nustatyti, asmenų išėjimo iš pavojingos zonos, kelius ir būdus.  Evakuacijos plano tikslas — užtikrinti, kad niekas nenukentėtų ir greitai bei saugiai pasišalintų iš pavojingos zonos. Evakuacinius planus braižome visoms patalpoms.

Lietuvoje galioja griežtos priešgaisrinio saugumo taisyklės, todėl patalpoje turi būti skiriamasis ženklinimas rodantis išėjimą. Evakuacijos plane privalo būti taisyklingai pažymėti išėjimai, keliai, gesintuvai ir kitos saugos priemonės.

Evakuaciniai planai privalo kabėti visuose pastato aukštuose ir būti gerai matomi, pažymėtas visas gaisrinis inventorius, surašyti būtiniausi telefonų numeriai.

Jeigu įmonės patalpos ar inventoriaus išdėstymo vietos pasikeitė, būtina pakoreguoti ir evakuacinį planą.

LR Darbo kodekso 266 straipsnis nustato, kad kiekviena įmonė, įstaiga, organizacija ir visi jų padaliniai privalo turėti darbuotojų evakuacijos planus. Darbuotojų evakuacijos planai turi būti įmonės ir jos padalinių informaciniuose stenduose pastebimose vietose. Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos darbuotojai, darbuotojų atstovai privalo būti gerai susipažinę su evakuacijos planais.

Geriausi priešgaisriniai pasiūlymai verslui

Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime per 24 valandas